W końcu wakacje, wymarzony czas by odpocząć przy drinku z palemką, żeby jeszcze bardziej umilić sobie popijanie drinka na hamaku lub leżaku wygrzewając się w ciepłych krajach, podpowiem Ci jak Twoje dłonie i paznokcie będą wyglądać zjawiskowo w ten gorący czas.

Latem, gdy w końcu uciekniemy od obowiązków związanych z pracą, staramy się wyglądać bardziej sportowo i na luzie, potraktujmy również tak nasze paznokcie. Idealnym sposobem na zerwanie z formalnym outfitem jest wakacyjny kolorowy manicure.
Hitem lata 2019 są piękne neonowe kolory. Chcesz oby Twoje paznokcie się wyróżniały użyj neonowego różu, żółci lub pomarańczy. Te energetyczne kolory z pewnością dodadzą Ci dobrej energii, a i na pewno możesz być pewna, że nikt nie przeoczy takich paznokci. Jeśli jesteś już na wyższym poziomie wtajemniczenia paznokciowego, możesz pokusić się o delikatne wzorki na swoich neonowych paznokciach, z pewnością doda to im swojego charakteru. Możliwości jest wiele, od naklejek wodnych, po kolorowe cyrkonie. Wystarczy fantazyjne ułożenie, bądź narysowanie wzoru.
Jeśli jesteś zwolenniczką prostej elegancji, nawet latem mam dla Ciebie idealną propozycję subtelny kolor nude, a na nim np. wzór motyla lub safari. Jest to wzór spokojny, a jednocześnie z pazurem.

Pazury z pazurem!

Motywy zwierzęce w roku 2019 roku królują na paznokciach. Wiele z nas decyduje się nie tylko na cętki, ale i motywy dzikich zwierząt na paznokciach np. lwy lub węże. Jest to świetny sposób aby w subtelny podkreślić swoją wakacyjną podróż do Afryki.
Uwielbiasz owoce, jak tak to jest idealny powód aby w wakacje przemycić ich motyw na paznokciach. Popularnym wzorem, tego lata są cytrusy, cytryny i limonki królują w naszych manicure. Jeśli od cytrusów wolisz maliny i truskawki, nic prostszego takie owoce też załapią się do wakacyjnych wzorów.

Warto jednak dodać, że pielęgnacja paznokci latem to podstawa. Latem paznokcie u stóp prezentuje się znacznie częściej niż zimą o nich też należy pomyśleć. W okresie letnim należy szczególną uwagę zwrócić na płytkę paznokcia, częste wizyty na basenach narażają naszą płytkę na infekcje bakteryjne lub grzybicze. Pierwszym krokiem do zdrowych paznokci u stóp i dłoni jest odpowiednia higiena. Na rynku widnieje również cała gama preparatów pomagająca w utrzymaniu zdrowej płytki paznokcia.

Od kilku sezonów królujący manicure i pedicure hybrydowy cieszy się niesamowitą sławą wśród Pań w różnym przedziale wiekowym. Manicure hybrydowy u rąk utrzymuje się od 2-3 tygodni, a u stóp od4-5 tygodni. Jest to idealny sposób na utrzymanie pięknie wyglądających i zadbanych paznokci podczas letnich wakacji.