Dzieci bardzo szybko rosną, zatem nie ma sensu wydawać mnóstwa pieniędzy na markowe i drogie ubranka. Ponadto, całkiem małe dzieci nie interesuje to, jakie mają na sobie śpioszki i czy w ogóle je mają, więc nie trzeba się stresować wybieraniem wymyślnych wzorów. Gdzie zatem kupować dziecięce ubranka i przy tym nie przepłacać? Na to pytanie odpowiadamy poniżej.

Małych dzieci nie opłaca się ubierać modnie i awangardowo, ponieważ każde ubranko jest za chwilę umazane czekoladą lub ziemią. Oczywiście nie oznacza to, że dziecko ma chodzić w znoszonych ciuszkach. Chodzi po prostu o to, aby się nie stresować i nie wydawać na taki zakup więcej pieniędzy niż jest to konieczne. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest np. kupowanie ubrań używanych, co pozwoli zaoszczędzić parę groszy. O tym, jak kupować używane ubranka, dowiedz się z publikacji na BabyChic.pl i sprawdź, gdzie możesz szukać atrakcyjnych ofert. Aby znaleźć korzystną w twoim uznaniu cenę, musisz poświęcić trochę swojego czasu oraz uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości, ponieważ tego typu okazji nie brakuje. Oto, gdzie możesz szukać tanich ciuszków dla maluchów.

1. C&A

Zaskoczenie? A jednak. W tej sieciówce można w bardzo atrakcyjnych cenach kupić śliczne ubrania dla dziecka. Koszulki, śpiochy z ekologicznej bawełny, miłe w dotyku i delikatne dla skóry dziecka, kosztują kilkanaście złotych. W trakcie trwania promocji i przecen można je kupić za parę złotych. Ciuszki są kolorowe, wesołe, a dziecko wygląda w nich bardzo gustownie.

2. Lidl

Asortyment Lidla pod tym kątem jest różnorodny i atrakcyjny cenowo. Co tydzień przychodzi nowa dostawa, zatem wybór jest bardzo duży. W Lidlu często można natrafić na markę Lupilu, którą charakteryzują wysoka jakość, a ubranka po praniu zachowują swoje kolory oraz nie kurczą się. Ceny są bardzo przystępne.

3. Lumpeksy

W sklepach typu second-hand możesz liczyć na duży wybór ubranek dziecięcych w śmiesznie niskich cenach. Oczywiście, trzeba je dokładnie obejrzeć i zobaczyć, czy nie mają żadnych mankamentów jak plamy, dziury, czy materiał nie jest znoszony, zmechacony itp. Często zdarzają się perełki w postaci całkowicie nowych, nigdy nieużywanych ciuszków znanych marek z metką sklepową. Minusem kupowania w lumpeksach jest czas, jaki trzeba poświęcić, aby wybrać coś odpowiedniego i zadbanego. Jednak mając w perspektywie wizję pełnej reklamówki ubranek za kilka złotych za sztukę, to jednak warto go wygospodarować.

4. H&M

Podczas wyprzedaży można za niewielkie pieniądze kupić dziecku porządną kurtkę, buty lub piękne śpioszki dla noworodków. Kiedy w sklepach z tej sieciówki trwają wyprzedaże, można upolować ciekawe komplety za jedyne 20 złotych. Nie trzeba chyba zaznaczać, że H&M produkuje bardzo dobrej jakości ubrania zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, dlatego warto śledzić, kiedy planowane są wyprzedaże i zastanowić się, co nowego przydałoby się dziecku.