Rozwiązanie, jakim jest pranie na telefon, to opcja idealna dla osób, szanujących swój czas. Usługę, polegającą na odbiorze, praniu i dowozie czystej, wyprasowanej odzieży, coraz chętniej wybierają mieszkańcy większych i mniejszych, polskich miast. Dlaczego warto oddać brudne rzeczy do pralni? Jakie są zalety tego rozwiązania? Przygotowaliśmy kilka odpowiedzi.

Pranie z dowozem do domu – podstawowe informacje

Pranie dla wielu ludzi jest przykrym, budzącym niechęć obowiązkiem. Dotyczy to zarówno zapracowanych singli, jak i młode mamy, opiekujące się małymi dziećmi. Kiedy ilość brudnych ciuchów szybko rośnie, a czasu na porządki wcale nie przybywa, warto skorzystać z usługi, jaką jest pranie na telefon, które można zlecić bez wychodzenia z domu!

Po złożeniu telefonicznego zamówienia i doprecyzowaniu, jakie rodzaje ciuchów chcemy wyprać, w wyznaczonym dniu przyjeżdża do nas pracownik pralni. Kurier zabiera worki z odzieżą, tekstyliami i innymi rzeczami do prania, po czym przywozi je z powrotem, czyste i pachnące. Aby skorzystać z takiej profesjonalnej, pralniczej usługi, nie trzeba fatygować się osobiście do pralni! Jest to więc świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mogą lub nie chcą opuszczać swojego domu, tkwić w korkach i szukać najbliższej pralni.

Różne rodzaje prania i inne usługi w jednym miejscu

Profesjonalne pralnie, oferujące pranie na telefon, to wyspecjalizowane firmy, dysponujące urządzeniami i sprzętem do prania wodnego, chemicznego, maglowania i precyzyjnego prasowania. Jeśli więc chcemy zlecić kompleksowo czyszczenie odzieży i jej konserwację, wszystkie usługi mamy na miejscu i w pakiecie.

Najnowocześniejsze pralnie świadczą również takie praktyczne usługi jak: czyszczenie i ozonowanie obuwia, krochmalenie pościeli, impregnacja futer czy pielęgnacja skórzanych torebek. Nie musimy więc pozbywać się odzieży, akcesoriów lub tekstyliów, ilekroć wchłoną trudny do usunięcia, nieprzyjemny zapach! Zlecając usługę prania na telefon, możemy odświeżyć każdą ulubioną bluzkę, koc lub dywan.