Proste zasady loterii Kaskada.

Nie każdy umie grać, ale każdy lubi wygrywać, dlatego propozycja loterii Kaskada jest interesująca dla wszystkich graczy amatorów. Nie musisz znać się na skomplikowanych systemach, nie musisz drapać się w głowę typując szczęśliwe liczby. Jedyne co musisz zrobić, to kupić los – tylko tyle! Następnie wystarczy sprawdzić czy masz wystarczające szczęście, choćby wpisując w internecie hasło Kaskada wyniki. W grze biorą udział liczby od 1 do 24, kupując kupon znajdziemy na nim dwa niepowtarzalne ciągi po 12 liczb, cała pula jest więc wykorzystana. Wygrywasz, gdy od 8 do wszystkich 12 wylosowanych liczb znajduje się w jednym z twoich zestawów na losie.

Jakie są wygrane w Kaskadzie?

Szans na dodatkowy przypływ gotówki, masz bardzo dużo w porównaniu do innych gier liczbowych i loterii. Może kwoty nie są w tej zabawie oszałamiające, ale w loterii Kaskada wyniki losowań poznajemy aż dwa razy każdego dnia. A same wygrane, no cóż maksymalna kwota, za trafienie wszystkich 12 liczb, to 250 000 złotych – nieźle prawda? Za prawidłowe trafienie mniejszej ilości liczb też są przewidziane nagrody: już za 8 trafień dostajemy 2 złote, za 9 trafień jest to 8 złotych, za 10 – 25 złotych, a za 11 to aż 1000 złotych.

Jak łatwo wygrać pieniądze w tej loterii?

Zasady gry opisane powyżej, jak widzisz są banalne, tak samo łatwo można stać się szczęśliwym zwycięzcą. Warto wspomnieć, że w pierwszym roku gry Kaskada wyniki, przy których padła główna wygrana miały miejsce aż 59 razy. Losy w tej loterii są w sprzedaży od maja 2011 roku i aktualnie (październik 2020) kwota 250 000 złotych wypłacona została ponad 400 razy. Interesująca jest możliwość prześledzenia na stronie Lotto wygranych na mapie Polski. Sprawdź czy ktoś z twojej okolicy już wygrał?

Rachunek prawdopodobieństwa jest po twojej stornie.

Dla loterii Kaskada istnieje najwyższe spośród wszystkich gier Totalizatora Sportowego prawdopodobieństwo wygranej! Szansa na wygranie, co prawda najniższej kwoty, wynosi aż około 18%. Czyli taka jest możliwość, że uzyskasz zwrot kosztu zakupu losu – 2 złote. Ponieważ w grze tej mamy stosunkowo mało liczb, bo tylko 24, a losowanych jest 12 z nich, to wygrać jest dość łatwo. Ciekawostka jest taka, że dla każdego losowania liczba możliwych wygranych jest stała – może paść tylko jedna nagroda główna, ale już aż 144 szczęśliwców może się wzbogacić o 1000 złotych.