Jak wybrać idealną bieliznę? To pytanie niewątpliwie zadaje sobie wiele Pań. Sklepy stacjonarne i internetowe zalewają nas produktami, często konkurencyjne ceny produktów sprawiają, że podejmujemy nieodpowiedni wybór dla naszej sylwetki, zdrowia i komfortu.

Każda kobieta musi pamiętać o dobrze dobranym biustonoszu, a co za tym idzie dobrej postawie i odciążeniu kręgosłupa. Jeszcze jakiś czas temu kobiece biusty miały odgórnie narzucone trzy rozmiary biustonoszy, w które miały się zmieścić, teraz możemy dobrać idealną miseczkę do potrzeb naszego biustu, co pomoże nam go dobrze wyeksponować i sprawi, że będziemy czuły się swobodnie i wygodnie. Tą sztuką, idealnie dobranego biustonosza zajmuje się Brafitting, indywidualnie dobrany biustonosz sprawi, że pozbędziemy się bólów kręgosłupa i wcinających się w naszą skórę ramiączek. Dzięki idealnemu doborze, Panie czują się smuklejsze i ich sylweta jest zbliżona do idealnej klepsydry.

Wybierz to, co Ci najbardziej pasuje

W ostatnim czasie na Polski rynek zaczęło wchodzić mnóstwo dobrej jakości bielizny damskiej. Jednym słowem mamy w czym wybierać. W zależności od tego co potrzebujemy wybierzemy miseczki dla dużego i okazałego biustu, dla biustu o średnim rozmiarze, jak i dla małego co pozwoli nam go optycznie powiększyć i uzyskać kształt o jaki nam chodziło. Pozwolą nam na to miseczki push- up. Są to miseczki wypełnione dodatkową warstwą gąbki w dolnej części biustonosza, co sprawi, że nasza pierś będzie uniesiona i bardziej wyeksponowana. Bielizna damska to temat rzeka, bielizna to nie tylko biustonosze, ale i dobrze dobrane majtki. Każda brafitterka powie nam, że dobrze dobrany biustonosz to połowa sukcesu.

Częstym zjawiskiem w doborze bielizny dla dolnych partii ciała u kobiet jest szyba pochopna decyzja, niekoniecznie stawiająca na zdrowie i komfort naszych stref intymnych. Jeżeli macie problem z brzuszkiem i większymi biodrami kluczem do tego, żeby lepiej wyglądać w ubraniach, których prezentujecie się na co dzień są dobrze dobrane majtki. Jeśli chcecie, żeby wasz odstający brzuszek nie odznaczał się na obcisłej sukience, wystarczy kupić bezszwowe majtki z wysokim stanem. Ta opcja pozwoli Ci swobodnie ubrać swoją wymarzoną kreację i będziesz czuć się w niej dobrze. Panie o węższych biodrach mogą pozwolić sobie na więcej, więcej fasonów będzie pasować do ich sylwetki. Jednak warto postawić na majtki, które będą podkreślać pupę np. figi lub majtki podkreślające wąską talię z wysokim stanem.

Jak widzisz w dobie dzisiejszego Internetu i portali, na których można znaleźć odpowiednie wskazówki jak wysmuklić, uwydatnić i podkreślić swoje kobiece kształty jest naprawdę wiele. Damska bielizna będzie pasować świetnie, jeżeli dobierzemy idealny rozmiar. Drogie Panie, nie dobierajcie za małych staników i majtek, gdyż tym uwydatnicie tylko swoje mankamenty. A przecież, kobiece sylwetki są tak różnorodne. Każda sylwetka jest piękna na swój sposób, a bielizna damska tylko to piękno podkreśla.