Na początku jest jak z bajki. Motyle w brzuchu za każdym razem, kiedy się widzicie. Czujesz, że wygrałeś los, na loterii, a w Twoich żyłach pulsuje czysta endorfina. Wiesz, że ze swoją drugą połówką możesz konie kraść i robicie razem mnóstwo ciekawych i niekiedy szalonych rzeczy. Świat wydaje się cały różowy, zza Twoich różowych okularów.
Doświadczasz właśnie jednej z najsilniejszych i zarazem najpiękniejszych emocji znanych ludzkości od czasów kiedy zaczęliśmy używać słów – miłości.
Czasami masz ochotę, zatrzymać czas. Chcesz, żeby ta chwila trwała wiecznie. Czas wydaje Ci się zbędny, bo przecież skoro wszystko płynie i czas leci do przodu, to boisz się, że i on wpłynie w jakiś sposób na waszą relację.
Obawiasz się, że rutyna i codzienność zabiją Waszą żywiołowość i oryginalne, spontaniczne podejście do wszystkiego co Was otacza.
Jeśli to co opisuję, zaczyna dopadać Twój związek, nie ma potrzeba rwać włosy z głowy i zamartwiać się wyobrażeniami o tym co się może stać i co z wami będzie.
Zrelaksuj się, odpręż i zobacz jak można w prosty sposób, tchnąć werwę i energię w każdą relację. Pod warunkiem, że się kochacie i szanujecie.

Magiczna metoda kreatywności i słuchania drugiej strony

Tak naprawdę nie ma jakieś sprawdzonej metody na to by związek wrócił to momentu swojego największego rozkwitu. Z resztą przecież sami wiemy, że właśnie tak działa nasz świat. Jeśli ktoś mówi Ci, że ma proste rozwiązanie na Twój problem i że w jednej chwili możesz wszystko odmienić, to po prostu oszukuje Cię i ze stosunkowo dużą pewnością próbuje od Ciebie wyłudzić jakieś pieniądze w zamian za tą złotą radę, która będzie niczym magiczne zaklęcie, które odmieni rzeczywistość.
W naszym życiu najważniejsze jest to, żebyśmy byli świadomi tego co tu i teraz.
Czujesz, że Wasz związek nie jest taki jak kiedyś? To zrób coś z tym!
Nikt nie zrobi tego za Ciebie, ani żadne magiczne zaklęcie tego nie odmieni.
W dzisiejszych czasach pogoni za pieniądzem i dobrem materialnym, konsumpcjonizm wyparł najważniejszą zasadę, która powinna Nam przodować.
Liczą się przede wszystkim ludzie z którymi żyjemy.
Czujesz, że oddalasz się od swojego męża, albo, że Twoja żona mimo, że blisko, to tak naprawdę jest coraz dalej od Ciebie?
Jeśli tak, to przestań narzekać i po prostu go/jej wysłuchaj. Jeśli wsłuchasz się w drugą stronę, to zobaczysz dlaczego tak jest.
Wydawało Ci się, że ten wyjazd na turniej rycerski to dziecinada? Jemu naprawdę zależy, żeby tam z Tobą jechać, więc zrób to dla niego.
Od pół roku mówi Ci, że chciałaby żebyście mieli psa? Zaryzykuj i przygarnij psiaka ze schroniska. Spraw jej przyjemność, a na pewno i ty pokochasz tego czworonoga, który będzie wdzięczny za każdą psią chrupkę.
Tak, to takie proste.